Reservation

About Us


O Vincencie

Zapraszamy do restauracji Vincent w bezpośrednim sąsiedztwie wrocławskiego Rynku, na ul. Ruską 39, która mieści się w XIV-wiecznej kamienicy. Święty Wincenty z Saragossy, który jest opiekunem winiarzy i sprzedawców win został również imiennym patronem restauracji, w której znajdą Państwo kolekcję znakomitych trunków gronowych.

Oferta

Rozumiemy, jak bardzo zależy Państwu na spotkaniach biznesowych – zarówno tych z ważnymi partnerami, jak i bardziej nieformalnych z bliskimi współpracownikami. Nasza wiedza i pasja gwarantują dbałość o najmniejszy szczegół.

Spotkania biznesowe

W Vincencie dbamy o intymną atmosferę. Kameralność restauracji sprzyja prowadzeniu rozmów biznesowych. Na życzenie Klienta dopasujemy menu i przygotujemy dania na ustaloną godzinę.

Przyjęcia firmowe

Poza spotkaniami biznesowymi, organizujemy również wyjątkowe imprezy firmowe i integracyjne. Nasza elegancka restauracja we Wrocławiu jest idealnym miejscem do integracji i odpoczynku od zawodowych obowiązków w towarzystwie przyjaciół i współpracowników.

Szef Kuchni przygotowuje dla Gości różnorodne warianty menu. Nic nie ogranicza naszej kreatywności.
Istnieje możliwość wynajęcia restauracji na wyłączność.

Imprezy okolicznościowe

Nie znajdą Państwo bardziej romantycznej restauracji we Wrocławiu. Wesela, chrzciny, komunie, imieniny, urodziny, rocznice i inne imprezy okolicznościowe – z radością zajmujemy się organizacją wszystkich tych wyjątkowych uroczystości.
Przy organizacji bankietu zadbamy o najdrobniejszy szczegół- od indywidualnie skomponowanego menu, dekoracje czy ustawienie stołów.
Nasze bogate doświadczenie pozwoliło przygotowywać między innymi przyjęcie dla Rektorów Dolnośląskich Uczelni.
Bliskość Urzędu Stanu Cywilnego i wrocławskiego Rynku oraz bogate doświadczenie w organizacji imprez gwarantują niezapomniane chwile rodzinnym gronie.

Przyjęcia weselne

Jeśli marzą Państwo o romantycznym weselu w stylu vintage, restauracja Vincent wychodzi naprzeciw oczekiwaniom. Bliskość Urzędu Stanu Cywilnego, doskonała kuchnia oraz wystrój sal dla 80 gości sprawia, że Vincent jest doskonałym miejscem do organizacji przyjęcia weselnego.
Proponujemy Państwu indywidualne menu, serwis czy przygotowanie winietek z nazwiskami gości. Zajmiemy się przystrojeniem stołów, intymnością oraz Usadzeniem Państwa gości.

Kolacje wigilijne

Co roku specjalnie z tej okazji przygotowujemy wyjątkowo różnorodne menu wigilijne. Specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy także kilka opcji cenowych.
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani organizacją uroczystości czy spotkania służbowego w Vincencie, zapraszamy na spotkanie w restauracji w dogodnym dla Państwa terminie, bądź kontakt telefoniczny na numer +48 501 245 612 lub mail na adres: vincent@vincent.wroclaw.pl

 

No products in the cart.

Table Booking