Vincent Wine Collection

Szanowni Państwo.

Fotolia_45470449_Subscription_Monthly_XLZ wielką satysfakcją i przyjemnością przedstawiamy Państwu Vincent Wine Club (VWC). Jest to klub miłośników i sympatyków dobrych win i wykwintnej kuchni. Spotkania VWC mają być dla klubowiczów sposobem na miłe spędzenie wieczoru w atmosferze bukietów win i smaków kuchni z różnych regionów świata.
Inicjatorzy Klubu – właściciele restauracji „Vincent” proponują klubowiczom stałe bonusy wynikające z członkostwa w Klubie. Należą do nich m.in.:

- 20 % rabat na wszystkie wina z karty win w restauracji Vincent,
- raz w roku, 50% rabat na luksusowy apartament dla dwóch osób w kamienicy Vincent
- uczestnictwo w degustacjach i wieczorach winiarskich prowadzonych przez naszych dostawców win

Klub V.W.C współpracuje z profesjonalnymi organizacjami winiarskimi, ambasadami krajów winiarskich, producentami i importerami szlachetnych win.
Klub V.W.C. jest inicjatywą o charakterze non-profit. Oczekujemy jedynie rejestracji otrzymanej karty z chwilą dokonywania pierwszego zakupu oraz, że będziecie się Państwo z nami dzielić uwagami o ewentualnych dalszych formach działalności Klubu.
Regulamin Klubu, informacje o degustacjach, dodatkowe promocje, zasady uczestnictwa w spotkaniach klubowych dostarczymy wszystkim zainteresowanym drogą elektroniczną.

Mamy przekonanie, że tak szlachetna, atrakcyjna i elitarna inicjatywa spotka się z Państwa żywym zainteresowaniem.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów:
Restauracja „Vincent”
tel. (0…71) 341-05-20, +48 501 245 612
e-mail: [email protected]
Wina miesiąca

***

Region Friuli Venezia Giulia leży w północno-wschodnich Włoszech i graniczy z Austrią i Słowenią. Na niezwykłe walory turystyczne tej części Włoch wpływają znajdujące się w niej zabytki z epoki Cesarstwa Rzymskiego (wpisana na listę UNESCO Aquileia – zwana drugim Rzymem Włoch),zabudowy Udine i Triestu, ośrodki turystyczne nad Adriatykiem oraz alpejskie kurorty górskie.
Friuli słynie z doskonałych win (w szczególności białych) znanych na całym świecie. Stąd też region ten nazywany jest terra dei vini -ziemia win, gdzie krajobraz kształtują wzgórza porośnięte rzędami winorośli.

Winnica Rigonat jest prastarym spadkiem rodzinnym, gdzie produkowanie wina nawiązuje do starych tradycji. Obecnie winnica proponuje nowoczesne technologie, łączące wysoką jakość i nowoczesność w procesie produkcji win. Uważny wybór winorośli, pieczołowite dbanie o kiście winogron oraz nowoczesny sprzęt gwarantują otrzymanie cennych win o szlachetnym smaku i delikatnym zapachu charakterystycznych dla dolin Friuli.
Dzięki współpracy z panem Federico Boaro mogą Państwo spróbować tych win w Vincencie.
Tokai Friulano Bl
Wino koloru jasno żółtego o intensywnym zapachu z nutą gorzkich migdałów. Doskonale Pasuje jako aperitif, a także do delikatnych przystawek, dań rybnych i serów

Refosco dal peduncolo rosso Rg
Wytrawne wino o barwie rubinowej z fioletowymi refleksami, o wyczuwalnym delikatnym smaku ziół, z delikatna goryczką

Moscato Bl
Wino o żółtej barwie, z wyczuwalnymi aromatami róży oraz świeżym smaku. Wino słodkie naturalnie i bardzo delikatnie musujące

75 cl 78 zł

12,5 cl 13 zł

© 2013 Restauracja i apartamenty Vincent   |   Polityka prywatności   |   realizacja: morekart